Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Z wizytą w Brukseli

W dniach 16-20 czerwca odbyła się wycieczka do stolicy Belgii zorganizowana przez Biuro Poselskie
Zbigniewa Kuźmiuka. Wyjazd był nagrodą za uczestnictwo w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej.
Uczniowie z różnych szkół z terenu Mazowsza mieli okazję zobaczyć, jak żyje się w jednym z najsłynniejszych i najciekawszych miast Europy Zachodniej.

Pomimo długiej i wyczerpującej podróży wycieczka się bardzo udana i pouczająca. Główną atrakcją wyjazdu była wizyta w Parlamencie Europejskim, gdzie przybliżono nam tajniki pracy Komisji Europejskiej i mieliśmy okazję porozmawiać z europosłem Zbigniewem Kuźmiukiem. Na tym jednak nie zakończyły się atrakcje. Widzieliśmy przepiękne Stare Miasto, potężny Łuk Triumfalny i Atomium, czyli monumentalny model kryształu żelaza, zwiedzaliśmy muzea i piękne zakątki stalicy Belgii. To niesamowite miasto zadziwia nie tylko architekturą, ale również multikulturowością. Na rynku możesz spotkać przedstawicieli nacji z całego świata. Szczególnie przydatna okazuje się znajomość języka polskiego, gdyż Polaków jest w Brukseli bardzo dużo i są przez Belgów bardzo lubiani. Wyjazd do Brukseli był niezwykłą przygodą dla mnie i dla innych uczestników. Podróże kształcą i to jest bez wątpienia prawda.
Relacja zwyciężczyni konkursu Pauliny Małysy.