Warsztaty PCK

W dniu 9 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności podczas warsztatów PCK odbywających się w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Kozienicach.
Odbiorcami byli uczniowie klas 4-6 z 13 placówek oświatowych powiatu kozienickiego.Ciekawe doświadczenia chemiczne,prelekcje na temat zdrowego odżywiania,wykrywanie składników żywności w produktach spożywczych oraz promowanie zdrowego stylu życia przez taniec przedstawili: Kamil Wojdyr uczeń klasy IIIc, Olga Sochaj,Zosia Kudła,Paulina Kowalczyk,Michelle Ingalis,Wiola Płaza i Ola Mazur uczennice klasy Ia.Opiekunem uczniów była p.Edyta Tarczyńska.
Więcej informacji o przebiegu warsztatów na stronie Kroniki Kozienickiej: " Warsztaty PCK w Kozienicach".