WARSZTATY MATEMATYCZNE W PRZEDSZKOLU NR 3 W KOZIENICACH

26 kwietnia wolontariuszki z naszego liceum gościły w Publicznym Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach.
Celem spotkania było przeprowadzenie dla najmłodszych warsztatów matematycznych.

Nasze uczennice przygotowały wiele atrakcji łączących naukę z zabawą. Dzięki nim dzieci poznały przyrządy pomiarowe, rozpoznawały i tworzyły figury geometryczne, rozwiązywały działania arytmetyczna, a także nauczyły się rozwiązywać sudoku obrazkowe. W podziękowaniu za pracę, aktywność oraz przemiłą atmosferę wolontariuszki przygotowały i wręczyły dzieciom specjalne medale „mądrej główki”.
Warsztaty przygotowały i przeprowadziły uczennice z klasy Ic pod opieką pani Joanny Piwońskiej i Renaty Kowalskiej.