Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

X Otwarte Mistrzostwa Sudoku

10 kwietnia 2017 roku w I liceum Ogólnokształcącym odbyły się X Otwarte Mistrzostwa Sudoku I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, w których uczestniczyło 25 uczniów z: Publicznego Gimnazjum nr 1, Publicznego Gimnazjum nr 2, Publicznego Gimnazjum ze Świerży Górnych,  I Liceum Ogólnokształcącego.

Organizatorka mistrzostw pani Joanna Piwońska powitała zebranych i dokonała podsumowania pierwszej dekady konkursów.

Następnie uczniowie rozwiązywali zadania o różnym poziomie trudności w dwóch etapach: eliminacje – finał. Komisja składająca się z nauczycielek matematyki w poszczególnych szkołach: Katarzyny Król (PG1), Danuty Reguły(PG) Świerże Górne, Małgorzaty Gajdy (PG2), Joanny Piwońskiej (I LO)oraz uczniów samorządu szkolnego I LO – Damiana Jaska i Marty Kusal  po rundzie finałowej wyłoniła zwycięzców:

 I miejsce – Oliwia Kędra z PG 1

 II miejsce –Michał Karbowiak  PG Świerże Górne

 III miejsce – Daria Mazur z PG 1

Tuż za podium uplasowali się gospodarze: Weronika Marchewka (kl IIc-IV miejsce, Daniel Kuciak ( kl IIIa-V miejsce), Dominika Pyrka (kl IIa – VI miejsce). Po zmaganiach indywidualnych  do potyczek logicznych przystąpiły drużyny z poszczególnych szkół. Ten trudny maraton zmagań umysłowych zwycięsko zakończyli gimnazjaliści z PG 1, którym serdecznie gratulujemy.

Na koniec pani Ewa Malec Dyrektor  I LO podziękowała uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w mistrzostwach i zaprosiła na następne za rok.