Sukces Karoliny na XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 24 marca 2017 r. w Warszawie odbył się etap okręgowy XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, podczas którego II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Karolina Kurek z klasy IIIa.
Olimpiada składała się z dwóch części :
1.Praca pisemna promująca zdrowy styl życia,z której uczennica otrzymała maksymalną ilość punktów.
2.Test obejmujący wiedzę z zakresu chemii,biologii,dietetyki i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Karolina działa również bardzo czynnie w Grupie Medycznej i to właśnie na temat jej działalności napisała pracę na II etap Olimpiady Zdrowego Stylu Życia.
Opiekunem uczennicy jest p.Edyta Tarczyńska.
Karolinie bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy by swoją wiedzę mogła wykorzystać na maturze oraz wymarzonych studiach.