Uczniowie I LO bawili się 4 lutego 2017r. na studniówce

Życzenia maturzystom złożyli dyrektor szkoły i zaproszeni goście. Następnie uczniowie odtańczyli piękny układ poloneza, który przygotowali pod opieką pani Elżbiety Rosołowskiej-Zmitrowicz. Klasa IIIa zadedykowała swój taniec pani Idzie Murawskiej.
Maturzyści przygotowali też układ walca, który odtańczyli dla rodziców i nauczycieli.

Pani dyrektor skierowała słowa do wszystkich obecnych na studniówce:
Już od września 2014r., kiedy zaczynaliście naukę w naszej szkole, czekaliście na tę noc studniówkową. Pewnie zapamiętacie ją na długo, jak i cały rok 2017. To bardzo ważny czas, przełomowy w waszym życiu, w końcu podejmujecie pierwsze dorosłe decyzje. Wszystko przed wami. Studniówka, egzaminy maturalne, opuszczenie domu rodzinnego, studia, pierwsze dorosłe decyzje i być może praca. To wszystko czeka was już w bieżącym 2017 roku.

Różnie potoczą się wasze losy. Zwracam się do was, jako do przyszłych fachowców, specjalistów różnych dziedzin, lekarzy, prawników, polityków, może senatorów, posłów i burmistrzów - wszystko przed wami. Wierzę, że spełnicie swoje marzenia. Trzeba tylko najbliższe tygodnie wypełnić efektywną pracą, wytrwale dążyć do celów i wierzyć w sens pokonywania trudności. Nie wolno się bać tych wyzwań. Chcemy dzisiaj z podziwem patrzeć, jak wspaniale bawicie się na balu studniówkowym. Radośni i beztroscy, a jednak już dorośli i odpowiedzialni. Wszyscy się dzisiaj pięknie uśmiechacie, chciałabym żeby ten uśmiech nie zniknął z waszych twarzy, bo pogoda ducha i optymizm są tym, co nas zbliża do upragnionych celów i daje szczęście.”

„Życzę wam najlepszych wyników, a dzisiejszy bal niech się zapisze w waszej pamięci jako ten jeden, jedyny, najwspanialszy.” - powiedział pan Andrzej Jung, starosta kozienicki.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią z sobotniej studniówki: zdjęcia dzięki uprzejmości portalu kozienice24.pl.