Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2012 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej - święta nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników oświaty.

Oficjalną część uroczystości rozpoczęła pani dyr. Ewa Malec, witając szkolną społeczność oraz przybyłych gości. Podziękowała  nauczycielom za trud codziennej pracy pedagogicznej i życzyła dalszych sukcesów w  wychowaniu młodych pokoleń.

Następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Anna Gontarska, na ręce pani dyrektor złożyła bukiet kwiatów wraz z życzeniami i podziękowaniami dla  nauczycieli i wychowawców.

W krótkiej części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem pań: Małgorzaty Potent-Ambroziewicz i Beaty Makaruk zaprezentowała się młodzież z klas: I d – Ilona Brzostek, Michał Kuźmiński, Piotr Pastuszek, Jarosław Płatos, Klaudia Rębiś, Iwona Rulak, Piotr Tasak, Aleksandra Wosztyl i II d – Weronika Adamczyk, Patryk Gołębiowski, Dominika Faustman, Karolina Fusiek, Kamil Dasiewicz, Maksymilian Kieroński, przedstawiając zabawne  scenki z życia szkoły.

Także tego dnia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi zostały wręczone nagrody. Złotym Medalem za Długoletnią Służbę zostały odznaczone panie: Jolanta Martynowska i Anna Wancerz, a pani Beata Smykiewicz – Różycka otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Nagrody Starosty

Powiatu Kozienickiego otrzymały: