Recenzja ,,Harry Potter i Przeklęte Dziecko" J.K.Rowling , czyli Harry Potter powraca!

Uczennica klasy I B Anna Lutomska zamieszcza recenzje na swoim blogu, chcąc się z wami podzielić czytelniczymi nowościami.
jkrow.jpg

Wow.

Tylko tyle jestem w stanie powiedzieć na chwilę obecną.

Bo ta książka mnie pożarła.

Pożarła, przeżuła i wypluła w całości.

Rowling sprawiła, że znów zajrzałam do świata magii, niesamowitych przygód i wielkiej miłości. Dzięki niej poczułam się trochę jak dziewczyna sprzed kilku lat. Ale wracając...szczerze mówiąc obawiałam się wielkiego niewypału. Po internecie krążyły plotki, że to tylko książka dla pieniędzy. I wiecie co? To były BZDURY!

Przede wszystkim chyba najtrudniej było mi się przyzwyczaić z wiekiem bohaterów, do których przywykłam i zmianach w ich życiu. Spotykamy ich już dorosłych, mających dzieci i własne problemy. Ale nie mogę powiedzieć, że nie czytało się tego przyjemnie, tym bardziej, że lubię czytać wersje scenariuszy.

Wszystkim, ale to wszystkim ludziom, potterhead, zwierzętom i innym ogłaszam, że Rowling powraca! I to powraca powalając na kolana!

Moja ocena:

Zapraszamy do przeczytania innych recenzji na stronie: