Święto Niepodległości w naszej szkole

10 listopada 2015 r. odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Montaż słowno - muzyczny pt. „Drogi do niepodległości” przygotowali uczniowie  klasy Ia, IIa, IIb, IIIc pod opieką p. G. Ambroziewicz i p. M. Kuśmierczyk – Balcerek.

Oglądając prezentację multimedialną, słuchając patriotycznych wierszy i utworów muzycznych społeczność szkolna miała możliwość przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia historyczne związane z walką Polaków o odzyskanie i utrzymanie niepodległości.
    11 listopada to dla nas,  Polaków ważna data – symbol ducha narodu polskiego, patriotyzmu, walki o niepodległość, poświęcenia dla Ojczyzny. Skłania do refleksji nad wartością i ceną wolności, przypomina o potrzebie kultywowania pamięci o przodkach i trudnych losach naszego kraju.

Nasi uczniowie wzięli udział w Kozienickich obchodach Święta Niepodległości.