Pamiętamy

W piątek 30 października 2015r. młodzież z naszego szkolnego wolontariatu „Skrzydła” pod opieką ks. Tomasza Pastuszki we współpracy z Parafialnym Zespołem „Caritas” działającym przy parafii św. Krzyża w Kozienicach zorganizowali i przeprowadzili akcję „Pamiętamy” polegającą na odwiedzeniu i posprzątaniu grobów zmarłych nauczycieli i księży. Tegoroczna akcja zaznaczyła się wielkim aplauzem ze strony Kozieniczan, którzy pomagali młodzieży w sprzątaniu grobów i mogił, a także wskazywali te opuszczone, zaniedbane nad którymi warto się zatrzymać, uporządkować i pomodlić. Młodzież odnowiła 17 grobowców zmarłych nauczycieli, księży i żołnierzy.
Akcja „Pamiętamy” odbywa się co roku poprzedzając Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego.