Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w naszym liceum. Punktualnie o godzinie 9:00 pani dyrektor Ewa Malec powitała zebranych w sali gimnastycznej.
   Uroczystość uświetnił swoja obecnością Starosta Powiatu Kozienickiego, pan Janusz Stąpór. Obecni byli również przedstawiciele Rady Rodziców. Na początku pani dyrektor podsumowała miniony rok szkolny rozpoczynając od sukcesów, które odnieśli nasi uczniowie i absolwenci w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Następnie wszyscy zebrani, mogli zapoznać się z wynikami w nauce najlepszych naszych uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Pan Starosta oraz Izabela Łuczyńska wygłosili krótkie przemówienia skierowane do uczniów.
    Po części oficjalnej zaprezentowana została krótka część artystyczna przygotowana przez klasę II b, przy gościnnym akompaniamencie kolegów z klasy I b, pod kierunkiem pani Agnieszki Brzuskiewicz. W części artystycznej mogliśmy posłuchać zarówno utworów instrumentalnych, jak i klasyki piosenki polskiej w wykonaniu Natalii Grygiel oraz utworu disco-polo.
    Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych na rozdanie świadectw. Mamy nadzieję, że wakacje napełnią zarówno uczniów, jak i grono pedagogiczne energią pozwalającą na odniesienie równie dużych sukcesów w nauce i pracy w kolejnym roku szkolnym.