Wiarygodna Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach otrzymało certyfikat Wiarygodna Szkoła 2012/2013. Certyfikat ten, przyznawany jest co roku przez Kapitułę Programu tym szkołom, które stosują odpowiednie standardy w zakresie edukacji, wychowania i bezpieczeństwa. Uczestnictwo w elitarnej grupie Wiarygodnych Szkół jest możliwe dzięki sukcesom i wytężonej pracy uczniów oraz nauczycieli. Certyfikat Wiarygodna Firma w kategorii Szkoła jest szczególnym i prestiżowym wyróżnieniem Uczestnika Programu, potwierdzającym jego solidność, rzetelność i wiarygodność pod względem zapewnienia właściwego poziomu edukacyjnego, wychowawczego i bezpieczeństwa w szkole.

Z wielkim zadowoleniem informujemy, iż nasza szkoła, I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego otrzymała po raz drugi certyfikat Wiarygodna Szkoła 2013/2014, a następnie po raz trzeci w roku szkolnym 2014/2015. Dzięki tak prestiżowemu osiągnięciu nasza szkoła wzmacnia swoją pozycję wśród innych szkół, jako wiarygodny partner w edukacji. Otrzymany certyfikat zobowiązuje jeszcze bardziej całą społeczność szkolną, do dalszej, efektywnej pracy w celu osiągnięcia pozytywnych rezultatów dydaktyczno-wychowawczych.