Wyróżnienie dla Aleksandry Bernaś

W dniu 13 maja 2015r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Konkursie Geologiczno-Środowiskowym „Nasza Ziemia – Środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”, pt. „Skrzydlaty eksperyment Ziemi”, w której uczestniczyła uczennica Ia Aleksandra Bernaś wraz z opiekunką, nauczycielką geografii Alicją Wieczorek.
Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego otrzymała wyróżnienie w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego. W konkursie uczestniczyło 490 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z województw: mazowieckiego, lubelskiego i podkarpackiego. Pierwszy etap polegał na napisaniu pracy na jeden z trzech tematów. Do etapu drugiego zakwalifikowało się 6 uczniów, w tym uczennica I LO – Aleksandra Bernaś.
Gratulujemy Oli i zachęcamy innych uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.