Wizyta licealistów w programie "Tomasz Lis na żywo"

27 kwietnia młodzież klas drugich pod opieką Małgorzaty Kuśmierczyk-Balcerek, Joanny Kuźmińskiej i Justyny Kwaśnik wzięła udział w wycieczce do Warszawy na program telewizyjny pt. „Tomasz Lis – na żywo”. Ten autorski program jednego z najbardziej cenionych polskich dziennikarzy porusza najważniejsze aktualne sprawy społeczno-polityczne.
   Tym razem zaproszeni goście dyskutowali o aferze wokół słów szefa FBI Jamesa Comey'a. Uczniowie z ciekawością przysłuchiwali się rozmówcom programu. Było to dla nich zupełnie nowe doświadczenie. Spotkanie z gospodarzem programu, Tomaszem Lisem oraz możliwość zobaczenia jak wygląda praca w telewizji, jak wszystko musi być perfekcyjnie przygotowane i dopracowane, aby powstał program, który nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością, były dla uczniów ciekawym i niezapomnianym przeżyciem. Młodzi ludzie wrócili pełni wrażeń, z nadzieją na następne tego typu wyjazdy.