Zakończenie roku szkolnego klas III

Dnia 24.04.2015r. o godzinie 17-tej odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas trzecich. Pani dyrektor Ewa Malec powitała zaproszonych gości, rodziców oraz absolwentów. Po życzeniach pomyślności na egzaminach maturalnych skierowanych do abiturientów złożonych przez panią dyrektor, zaproszonych gości, przedstawicieli klas drugich i trzecich, nastąpiło rozdanie świadectw.

Uczniowie otrzymali nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz za działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

Najwyższą średnią uzyskali uczniowie:

• Marcin Śmietanka (5,8) klasa IIIa
  • Michał Kuźmiński (5,64) klasa IIId
  • Piotr Tasak (5,5) klasa IIId

Miłym akcentem uroczystości było przekazanie przez Burmistrza Miasta i Gminy Kozienice dr. Tomasza Śmietankę apteczek pierwszej pomocy w uznaniu działalności uczniów naszej szkoły na rzecz lokalnego środowiska.