Uczniowie I LO w finale

27 marca 2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. J. Śniadeckich w Pionkach odbył się półfinał III Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej pod tytułem „Piosenka prawdę ci powie”. Zespół z LO w składzie: Filip Wasiński - uczeń klasy III D - trąbka, Damian Bączek - uczeń klasy I B - saksofon, Kacper Majewski - uczeń klasy I B – klawisze, Kamil Kurek - uczeń klasy IIIC - gitara basowa oraz Anika Kęska - uczennica klasy III C - wokal, zaprezentowała utwór w języku francuskim pt: „Le temps des Cathédrales” z musicalu „ Les Misérables” - „Nędznicy”. Nasi uczniowie zdobyli III miejsce i tym samym znaleźli się w ścisłym finale, który odbędzie się 3 czerwca 2015r. w Zespole Szkół Nr 1 w Kozienicach. Trzymamy kciuki!