Anna Soboń i Wiktor Basaj w kolejnym etapie 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Dnia 24 marca 2015 roku odbyły się eliminacje powiatowe 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Decyzją jury w składzie: Adolf Krzemiński, Jerzy Iwański i Marian Popis, w etapie rejonowym, Kozienice reprezentować będą Anna Soboń z klasy IIa  oraz Wiktor Basaj, uczeń klasy Ic. Podopieczni pani Beaty Smykiewicz - Różyckiej swe umiejętności zaprezentują w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii Łaźnia w dniu 25 kwietnia 2015r. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.