Nasi uczniowie w finałach konkursów polonistycznych!

Piotr Tasak z kl. III d  zakwalifikował się do eliminacji centralnych Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”, a Daria Wrzosek z kl. I b i Martyna Pajączkowska z kl. II c będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach centralnych Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”.
Utalentowani humaniści wykazali się dużą wiedzą i poradzili sobie z zadaniami konkursowymi o bardzo wysokim stopniu trudności.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach, które odbędą się w maju w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.