Wielki sukces uczennic z liceum

W dniu 5 marca 2015 r. w Radomiu odbyła się XXV Olimpiada Teologii Katolickiej pod hasłem "Sakramenty uzdrowienia i ich rola w życiu Kościoła". Uczennice naszej szkoły pod opieką ks. Radosława Wrońskiego - Anna Soboń i Adrianna Glegoła z klasy II A zajęły czołowe miejsca w etapie diecezjalnym. Anna Soboń uplasowała się na pierwszej pozycji, a Adrianna Glegoła zdobyła wysokie szóste miejsce. Zdobywczyni I miejsca - Anna Soboń już w chwili obecnej otrzymała indeks na Katolicki Uniwersytet Lubelski wydział Teologii. W kwietniu 2015 r. uczennica przystąpi do Ogólnopolskiej Katolickiej Olimpiady Teologii w Łomży. Życzymy powodzenia!