Olimpijski sukces Trzecioklasistów

Kolejny raz uczniowie Zielonego pokazali, na co ich stać!

W sobotę 14 lutego Michał Kuźmiński i Piotr Tasak – trzecioklasiści I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach wzięli udział w pisemnej części II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, która odbyła się w Kielcach. Spośród licznego grona młodych ludzi właśnie nasi uzdolnieni humaniści zyskali najwyższe noty i przeszli do kolejnego etapu, są więc o krok od miana laureatów. Wybitni uczniowie klasy III d już udowodnili, że są mistrzami pióra! Gratulując im, życzymy siły i wytrwałości w przygotowaniach do części ustnej.