Artur Marszałek - finalista Konkursu Chemicznego

Artur Marszałek uczeń klasy IIIb, profil psychologiczno-medyczny, w dniu 7 lutego 2015 r. wziął udział w półfinale XXXII Regionalnego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Opiekunem ucznia jest nauczycielka chemii, Edyta Tarczyńska.

Etap półfinałowy obejmował wiedzę praktyczną i teoretyczną z chemii rozszerzonej. W dniu 17 lutego 2015 r. dotarły do szkoły wyniki konkursu i lista uczniów zakwalifikowanych do ścisłego finału. Wśród nich pojawiło się nazwisko ucznia naszej szkoły. Finał Konkursu Chemicznego odbędzie się 28 marca 2015 r. Naszemu uczniowi życzymy sukcesów i trzymamy kciuki.