Duży sukces Mateusza Bieniasa z klasy IIId

W dniu 24 stycznia 2015r. w Instytucie Politologii UKSW w Warszawie, odbyły się zawody okręgowe Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 164 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, ze 101 szkół województwa mazowieckiego. Uczeń naszego liceum, Mateusz Bienias z klasy IIId, przygotowany przez p.dr Małgorzatę Kuśmierczyk-Balcerek, został laureatem zawodów okręgowych, zajmując bardzo wysoką trzecią lokatę. Mateusz będzie reprezentował I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach na zawodach centralnych, które odbędą się w dniach 14-15 marca br. w Uniwersytecie Warszawskim. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.