Wolontariusze z liceum wspomagali WOŚP

11.01.2015 odbył się kozienicki 23 Finał WOŚP, którego hasło brzmiało  „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Sztab WOŚP w Kozienicach mieścił się w Ogródku Jordanowskim, a organizatorem dorocznych imprez towarzyszących  był Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka.

Jak co roku, w finale WOSP chętnie wzięli udział członkowie wolontariatu „Szansa”, działającego przy naszym liceum.