Wolontariusze z liceum z wizytą bożonarodzeniową w Domu Pomocy Społecznej

W środę, 17 grudnia, grupa wolontariuszy z naszego liceum pod opieką ks. Tomasza Pastuszki udała się z wizytą bożonarodzeniową do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych.

W minionym tygodniu nasi wolontariusze odbyli 2 próby i przygotowali repertuar kilku znanych i lubianych kolęd, które, po krótkiej modlitwie i podzieleniu się opłatkiem zaśpiewali mieszkańcom DPSu. Akompaniament zapewnili nasi dwaj pierwszoklasiści,  uczniowie Szkoły Muzycznej w Kozienicach, Kacper Majewski i Damian Bączek, którzy przepięknie zagrali na saksofonie i instrumentach klawiszowych. Mieszkańcy DPSu byli pod wielkim wrażeniem występu i serdecznie dziękowali naszym wolontariuszom za życzenia świąteczne, pamięć i mnóstwo wzruszeń. Do podziękowań dla wolontariuszy i spotkania przez nich zorganizowanego dołączyła się oczywiście pani dyrektor Elżbieta Czapla.