Studniówka 2014

W sobotni wieczór 18 stycznia 2014 roku grupa maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Czarnieckiego w Kozienicach dostojnym krokiem poloneza rozpoczęła swój studniówkowy bal. Licealiści, jak co roku, przeżywali go w sali balowej elektrowni ENEA Wytwarzanie.

Odświętne dekoracje, piękne suknie dziewcząt, szykowne garnitury chłopców, a nade wszystko dostojni goście,  podekscytowani rodzice oraz wzruszeni nauczyciele najlepiej oddają klimat tego niezwykłego wydarzenia. Przemówienia, życzenia, gratulacje skierowane były do młodzieży i wszystkich zgromadzonych osób. Pani Dyrektor Ewa Malec, parafrazując słowa epopei narodowej, doceniła wychowawców, zaakcentowała wyjątkowość poszczególnych klas i rolę edukacji w życiu człowieka. Kolejno głos zabierali zaproszeni goście, którzy w serdecznych słowach życzyli maturzystom szampańskiej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie tańczyli do białego rana, a przewodniczyli im utalentowani tancerze: Anna Kowalska – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Czarnieckiego ze swoim tanecznym partnerem. Ich niezwykły pokaz zachwycił zgromadzonych gości. Wszystkim maturzystom życzymy, by studniówkowy bal pozostał na zawsze  w ich pamięci.

Zobacz zdjęcia oraz video za portalem kozienice24.pl: