Wizyta wolontariuszy w Domu Pomocy Społecznej

18 grudnia 2013 roku wolontariusze z naszej szkoły pod opieką pani Iwony Wąsik oraz Renaty Kowalskiej odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Uczniowie przygotowali montaż słowno – muzyczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Składane pensjonariuszom życzenia przeplatane były kolędami, a dla stworzenia odpowiedniego klimatu wprowadzone zostało tło muzyczne.Na koniec występu młodzież poczęstowała wszystkich przygotowanymi przez siebie słodkimi przekąskami.

Występ uczniów dostarczył mieszkańcom DPS- u niezapomnianych wrażeń, bardzo chętnie włączyli się do wspólnego śpiewu, a na ich twarzach można było dostrzec wzruszenie. Dla takich przeżyć warto poświęcać czas.