Konkurs „Moje spotkania z Puszczą”

Tegoroczna edycja konkursu „Moje spotkania z Puszczą” przebiegała pod hasłem „30 lat Kozienickiego Parku Krajobrazowego – w harmonii z przyrodą”. Uczestnicy konkursu w czterech grupach wiekowych starali się pochylić nad wyjątkowymi wartościami środowiska przyrodniczego Puszczy Kozienickiej, dostrzec walory estetyczne, kulturowe, historyczne i turystyczne tego regionu. Przedstawicielem uczniów I Liceum Ogólnokształcącego była Sylwia Depo z klasy IIb, która otrzymała wyróżnienie za konkursową prezentację multimedialną. Serdecznie gratulujemy laureatce.