Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

2 września 2013r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.

W uroczystości wzięli udział pani burmistrz Małgorzata Bebelska, przedstawiciel starostwa pan Jarosław Chlewicki, proboszcz parafii św. Krzyża w Kozienicach ksiądz kanonik Kazimierz Chojnacki, uczniowie i nauczyciele szkoły.

Pani dyrektor Ewa Malec powitała zebranych, życząc owocnej pracy i nauki, szczególnie serdecznie zwracając się do uczniów klas pierwszych. Tak jak co roku najlepsi maturzyści otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Kozienice i Starostę Powiatu Kozienickiego.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.