Zakończenie roku klas III

Dnia 26 kwietnia 2013 roku o godzinie 17-tej odbyło się uroczyste zakończenie szkoły przez uczniów klas trzecich. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Ewa Malec witając zaproszonych gości oraz absolwentów. Po życzeniach pomyślności na egzaminach maturalnych skierowanych do młodych abiturientów przez zaproszonych gości i kolegów, nastąpiło rozdanie świadectw.
W tym roku nasze liceum ukończyło 149 uczniów. Uczniowie otrzymali nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz działalności na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.