Młodzież w programie publicystycznym "Tomasz Lis na żywo"

W dniu 15 kwietnia 2013 r. uczniowie klas medialnych I LO im. St. Czarnieckiego uczestniczyli w warsztatach dziennikarskich zorganizowanych w TVP przy ulicy Woronicza 17 w Warszawie. Młodzież za kulisami mogła podpatrywać jak przygotowywane jest studio do programu publicystycznego „Tomasz  Lis na żywo” i następnie wziąć w nim udział jako zaproszona publiczność. Po zakończonym programie uczniowie mogli jeszcze chwilę porozmawiać z popularnym dziennikarzem Tomaszem Lisem, zrobić z nim zdjęcie oraz pospacerować po budynku Telewizji Polskiej. Wszyscy uczestnicy warsztatów wrócili pełni pozytywnych emocji.