Spotkanie z Anną Marią Wesołowską

13 marca 2013 roku w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kozienicach odbyło się spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską. Na spotkaniu uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów mieli okazję wysłuchać kilku słów dotyczących bezpieczeństwa młodzieży.

Sędzia poruszyła wiele tematów dotyczących osób w młodym wieku. Szczególna uwaga została zwrócona na problem przemocy fizycznej. Kolejnym poruszanym zagadnieniem była zbyt wczesna inicjacja seksualna u ludzi w młodym wieku, która często bywa połączona z przestępstwem. Następnie Anna Maria Wesołowska przestrzegała przybyłych przed zwieraniem znajomości przez Internet oraz umieszczanie swoich danych w sieci.
Konferencja dotycząca różnych przestępstw popełnianych przez młodych została wzbogacona szeregiem ciekawych przykładów i prawdziwych historii.